Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SON DAKİKA! 3. dalga operasyon başladı iddiası

16.01.2014 12:52
Radikal Gazetesinin sitesi 3. operasyon için düğmeye basıldığını ancak emniyetin gözaltıları yapmadığını iddia etti.

AKP - Cemaat savaşında üçüncü dalga operasyon için harekete geçildiği iddia ediliyor. Haberi Radikal gazetesi servis etti.

Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla yeni bir yolsuzluk ve rüşvet operasyonu için düğmeye basıldığı, ancak adli kolluğun görevini yerine getirmediği iddia edildi.

Radikal.com.tr'nin haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul merkezli yeni bir 'Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu' başlattı. Ancak savcılığın bu sabah verdiği talimata rağmen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube Müdürlüğü'nün harekete geçmedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatına rağmen, İstanbul Emniyeti Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirmediği öne sürülen operasyonunun, İstanbul İtfaiyesine yönelik olduğu iddia ediliyor. Soruşturmanın İtfaiye bünyesindeki ihalelerde yapıldığı öne sürülen yolsuzluklukları kapsadığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında itfaiyenini ihalelerinde adı geçen İstanbul Büyükşehir ve Beyoğlu ilçe belediyesinin bazı çalışanlarınında soruşturmada ifadesine başvurulacağı iddia edildi. İddialara göre üçüncü operasyon,  Beyoğlu belediyesi imar yolsuzlukları ile ilgili...

Ayrıntılar gelecek...

Bu haber toplam 1568 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri