Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“Sosyal Medya’da Biz De Varız”

29.04.2014 11:43
Sosyal medyanın en popüler iletişim araçları olan Facebook ve Twitter ‘ın arasına Türk Girişimcilerinin hazırladığı bir uygulama olan FreelyShout da katılıyor.

Son yıllarda Sosyal Medya’ya rağbetin arttığını gören Türk Girişimciler, Türkçesi Özgürce Haykır anlamına gelen Freelyshout.com isminde bir site oluşturarak Sosyal Medya’da biz Türkler de varız dediler.

Tamamen Türk kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hazırlananwww.freelyshout.com isimli siteye girdiğinizde, facebook, twitter ve foursquare gibi sosyal paylaşım sitelerinde yapılan her türlü işlem ile birlikte birçok farklı özelliği birlikte kullanabileceğiniz bir web site karşılamakta bizleri.

Freelyshout, paylaştığınız her hangi bir durum bilgisinin sadece facebook ve twitter’da yayınlanması sağlamakla kalmıyor aynı anda foursquare ile yer bildirimi yapabilmemizi ve puan kazanmanıza da imkân tanıyor.

Ayrıca twitter’da 140 karakterle sınırlı sayıda olan mesaj yazma özelliğinin yakın zamanda karakter sınırı olarak daha da düşeceği konusu gündeme düşmüşken Freelyshout karakter sınırlaması olmadan paylaşım imkânı sağlıyor.

Şimdilik beta sürümünü yayınlayan Freelyshout ekibi, her geçen gün yeni bir özellik ekleyerek Türk kullanıcılarını memnun etmeyi planlıyor.

Yaklaşık 6 ay önce yayına sunulan www.freelyshout.com üyeleri arasında Türkiye’den Okan Bayülgen, Doğuş, Nurullah Çukan, Onur Akay, Ezgi Asaroğlu ve birçok firmanın da üye olarak kullanıcı adlarına sahip oldukları Freelyshout.com Türk ve yabancı kullanıcıları tarafından yoğun olarak kullanılmaya başlanılmış durumda.

Global bir proje olma hedefiyle yola çıkan site de şimdilik Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri mevcut.

Ülke olarak Sosyal Medya kullanımında dünyanın önde gelen ülkelerindeniz.

Zamanla, değişerek daha da büyüyecek olan Sosyal Medya sektöründe içerik üretiminin yanı sıra proje, servis ve hizmet üretimi yapmaya başlamamız gerekiyor.

FreelyShout bu projelerden birisi olmuş..

Bu haber toplam 1872 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri