Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şota: Her şeyin sebebi Onur'dur

30.07.2015 11:58
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, "Burada efsane Trabzonspor’dur. Etiği ve kırmızı çizgileri geçmeyenlerle devam edeceğiz” dedi.

Trabzonspor’da sular yine durulmadı. Önceki gün Süleyman Hurma ile kaleci Onur Kıvrak arasında yaşanan tartışma sonrası Onur, resmi izinle Türkiye’ye gönderildi. Bordo mavili ekibin hocası Şota Arveladze, yaşananlara isyan etti. 

"BİZİ NİYE BURADA GÖREVE GETİRDİNİZ"

Rabotnicki maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen bordo mavili ekibin hocası Şota Arveladze, konuyla ilgili şunları söyledi: “Onur’a resmi olarak izin verildi. Yaşananların gerçek sebebi kendisi maalesef. Burada efsane Trabzonspor’dur. Etiği ve kırmızı çizgileri geçmeyenlerle devam edeceğiz. Ben buraya hoca olarak gelip, anlaştım. Eğer bu takımda hocaya, menajere, başkana ihtiyaç yoksa o zaman bizi niye burada göreve getirdiniz?” dedi.

"SİZİN NE ÖZELLİĞİNİZ VAR"

Onur Kıvrak ile Süleyman Hurma arasındaki tartışmanın nedeni ortaya çıktı. Makedonya’ya giden takım, eski kalecileri Milosevski’nin mezarını ziyaret etme kararı aldı. 3 araç kiralandı. İlkine başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, ikinciye Hurma, üçüncüsüne de futbolcular bindi.

"HADDİNİ BİL ONUR"

Hurma’nın VIP araçla tek başına gittiğini gören Onur, “Sizin ne özelliğiniz var da bizi minibüsle gönderiyorsunuz?” ifadesini kullandı.. Hurma, “Ben bu takımın sportif direktörüyüm, haddini ve yerini bil” deyince ikili tartışma yaşadı.

İKİSİ DE İSTİFA ETTİ

Taraftarların tepkisi üzerine başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşen sportif direktör Süleyman Hurma, istifa ettiğini belirtti.

Eleştirilerden nasibini alan Şota da maç öncesi yaşanan bu krizden son derece rahatsız oldu ve istifa karar aldı. Bunu kabul etmeyen başkan Hacıosmanoğlu, Rabotnicki maçından sonra genel bir değerlendirme yapılacağını belirterek ikiliyi ikna etti.

ONUR 1 HAFTA İZİNLİ

Süleyman Hurma da, dün saat 21.00’de Makedonya’ya döndü. Bordo mavili ekibin başkan yardımcısı Ali Uzunay, Onur Kıvrak’ın 1 hafta izinli olduğunu dile getirdi.

Bu haber toplam 1246 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri