Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sow Erdoğan görüşmesinin detayları

27.11.2012 11:35
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Moussa Sow arasında gerçekleşen özel buluşmanın detayları ortaya çıkmaya başladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Fenerbahçe'nin Senegalli futbolcusu Moussa Sow arasında gerçekleşen özel buluşmanın detayları ortaya çıkmaya başladı.

BAŞBAKAN'DAN DAVET

Cumartesi günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinde gerçekleştirilen görüşmeye Moussa Sow'un yanı sıra Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, AKP Milletvekili Hakan Şükür ve yorumcu Rıdvan Dilmen'in katıldığı ortaya çıktı.

SOW'UN ERDOĞAN HAYRANLIĞI..

Moussa Sow'un bir gazeteye verdiği özel röportajda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan hayranlığını dile getirmesinin ardından Senegalli futbolcu ile tanışmak isteyen Recep Tayyip Erdoğan, Sow'u Kısıklı'daki evine davet etti. Sow ile beraber özel davete katılan Aykut Kocaman, Hakan Şükür ve Rıdvan Dilmen yaklaşık 1.5 saatlik bir görüşmenin ardından Kısıklı'daki evden ayrıldı.

ŞİKENİN 'Ş'Sİ BİLE KONUŞULMADI!

Başbakan'ın evinde gerçekleşen görüşme hakkında detaylar veren Rıdvan Dilmen, "Başbakanımızın özel bir daveti oldu ve biz de katıldık. Çok güzel 1.5 saat geçirdik ve tam anlamıyla futboldan konuştuk. Bu görüşmede 'şikenin' ş'si bile geçmedi. Sow, kendi kariyerinden bahsetti ve futbola Fransa'da bir akademide başladığını anlattı. Güzel bir sohbet oldu" dedi. 

Bu haber toplam 6576 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri