Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü, CHP'li belediyeyi AK Parti'li yaptı!

25.06.2013 01:35
Sözcü Gazetesi, CHP'li Arguvan Belediyesi'nin Arguvan'daki bir parktaki yaklaşık 60 ağacın kesmesi ile ilgili haberi okuyucuya sunarken büyük bir yalana imza attı.

Günlerdir Taksim Gezi Parkı olaylarını kaşıyan ve marjinal grupları eylemci olarak gösteren Sözcü Gazetesi fena çuvalladı. Sözcü Gazetesi, mesele ağaç katliamı olunca CHP'li Arguvan Belediyesi'ni, AK Partili Belediye olarak okuyucularına duyurdu. Gazete haberi 'Yine ağaç katliamı, yine AKP'li belediye' başlığıyla okuyucularına servis etti.

Günlerdir yanlı haberlerle tepki toplayan Sözcü Gazetesi, Anadolu Ajansı'nın Malatya Temsilciliği'nin servis ettiği Arguvan ilçesinin merkezinde yer alan Hurşit Parkı'ndaki yaklaşık 60 adet ağacın kesilme

Cihan Haber Ajansı'nın da, "CHP'li belediye işyeri için ağaçları kesti" başlığıyda geçtiği haber Sözcü Gazetesi'nde yayınlanınca çok farklı bir hal almış oldu.

İşte Sözcü Gazetesi'nin 23 Haziran 2013 tarihli sayısının 16. sayfasında 'Yine ağaç katliamı, Yine AKP'li belediye' başlığıyla yayınladığı haber:

Bu haber toplam 1680 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri