Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü'yü fena rezil ettiler

18.11.2014 01:36
Atatürk’ü ilkokul 2 sınıf düzeyinde istismar malzemesi yapan ve tam bir parodi örneği sergileyen Sözcü’yü fena rezil ettiler.

Her 10 Kasım'da parodi kıvamında Atatürk'ü "konuşturup" ilkokul 2. sınıf düzeyinde zeka ürünü tuhaf işler yapan Sözcü gazetesine sosyal medyada öyle bir kapak yapıldı ki, bunu kayıtlara geçirmeden olmazdı.

Son 10 Kasım'daki yine Atatürk'ü konuşturdukları parodilik Sözcü gazetesinin birinci sayfasına alternatif yapılan bir iş sanırız tetikçi gazeteye unutamayacağı bir ders verecek.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden Atatürk'ü istismar ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldıran Sözcü'ye tarihi bir kapak hazırlandı.

Gerçekten Atatürk yaşasaydı İsrail tasmalı Sözcü'ye de, kendisine Yunan tapınağı yapan CHP'ye de gerekeni söylerdi.

İşte Sözcü'ye kapak olan çalışma:Bu da Sözcü'nün 10 Kasım 2014 tarihli birinci sayfası:

Bu haber toplam 4952 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

kim düşündüyse bravo
KKN
O damarlarında Erdoğan ve Gökçek kini dolup taşan, hasetinden neredeyse her gece krizlere giren Çölaşan denen zavallının gazetesini kim finanse ediyor. bir tane akpartisiz manşeti varmı. Bu gazeteyi okuyup da milletvekillerine ve parti yöneticilerine silah sıkanlar çıkarsa şaşırmam. hergün kin ve nefret körüklüyor. derhal kapatılmalı
18 Kasım 2014 Salı 15:52
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
ANITKABİR VE AKSARAY
Osman tanık
Ak Saray mı dediniz: CHP’lilere söylüyorum, sıktınız ama! Ömrü savaşlarda geçen bir adamın servet iktisabından başlatmayın bizi..Ak Saray dediğiniz yerin maliyeti, Mustafa Kemal’in her il ve ilçeye diktiğiniz heykeli, okullardaki resim ve köşe, büst maliyeti kadar bile değildir herhalde.. Türbeleri yasakladık diyorsunuz, Mustafa Kemal’in türbesine harcadığınız para ne oluyor.. Mustafa Kemal’in maaşı ne kadardı? O gizli yasa ile kendine tahsis edilen örtülü ödenek miktarı ne kadardı biliyor musunuz? Hindistan’dan Hilafet fonundan aktarılan para nereye gitti. Ya da Mısır’dan, Özbekistan’dan gelen paralar.. Hazine ile de “Kesebir”di, parti bütçesi ile de.. Osmanlı hazinesini tıpkı CHP’nin İŞ Bankası’nda yaptığı gibi İttihat Terakki bir banka kurup, oraya aktarmıştı. Daha sonra Mustafa Kemalüyesi olduğu İttihatTerakki’nin izinden giderek, İttihat ve Terakki’nin kurduğu İtibar-ı Milli Bankası’nı 1927’de, yarısı büyüklüğündeki CHP’nin kontrolündeki İş Bankası’na devretti.
18 Kasım 2014 Salı 11:02
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri