Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü farkında olmadan büyük skandala imza attı

11.04.2013 12:09
Hükümete karşı sert manşetler atan ve çözüm sürecine karşı çıkan Sözcü Gazetesi bu kez de farkında olmadan terör örgütünün propagandasını yaptı, örgüt yandaşlarının ekmeğine yağ sürdü.
Sözcü Gazetesi birinci sayfasından, "Vatanını seven bunu assın" şeklinde bayraklı Türkiye haritasını verirken, heman altına da terör örgütüPKK 'nın lider kadrosu ve BDP'li vekillerin birlikte çektirdiği fotoğrafı  "Açılımcılar bunu assın" diye verince, farkında olmadan bir skandala imza attı.
 
Gazete, fotoğrafı poster boyutunda basarken, şimdiye kadar çekilemeyen örgütün bütün yönetim kadrosunun bir arada olduğu fotoğrafı da sempatizanlara poster niyetine dağıtmış oldu. PKK'lılara 'al da duvara as' dedirtircesine verilen manşet fotoğrafıyla örgüt medyası da dalga geçti...
 
"GAZETE YOK SATMAYA BAŞLADI"
 
Sözcü Gazetesi'nin terör örgütü PKK'nin lider kadrosunun çerçeveli fotoğrafını gören terör örgütüne yakın internet siteleri de Sözcü Gazetesi'ni "ti"ye aldı.  İlgili haberlerde "Sözcü gazetesinin bugün kapak sayfasında  KCK ve  HPG yöneticileri ile, BDP Milletvekillerinin Kandil'de yapmış olduğu görüşmeye ilişkin fotoğrafı çerçeveletip yayınlaması ardından, Diyarbakır'da gazete yok satmaya başladı" ifadeleri kullanıldı.
 
 
 

  

Bu haber toplam 3498 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri