Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü İngiliz Basınına Özendi

15.06.2013 12:35
Hükümete olan muhalifliği ile bilinen Sözcü gazetesi yine ilginç bir kapağa imza etti!

Hükümete olan muhalifliği ile bilinen Sözcü gazetesi yine ilginç bir manşete imza atarak. Türkiye'yi kötüleyen yabancı basını aratmadı.

Her fırsatta AK Parti Hükümetini eleştiren Sözcü gazetesi Dış basını aratmayan ilginç bir manşete imza attı. CNN ve BBC'nin Türkiye'nin aleyhine yaptığı yayınlar dikkat çekmişti. Öyle ki CNN International yaşanan olayları yayınlara ara vermeden yalan yanlış bilgilerle aktarmıştı. Afganistan ve Irak'ta yaşanan vahşeti görmezden gelen CNN Taksim Meydanı’ndan canlı yayın yaptı.

İngiliz yayın kuruluşu BBC muhabirinin yapmış olduğu Taksim haberinde ise AK Partililer'in saldırıya hazırlandığı bile iddia edilmişti.

Bugünkü başlığı ile Türkiye'nin imajana zarar vermek isteyen yabancı basına özenen Sözcü gazetesi sanki İngiltere'de yayın yapıyormuşcasına İngilizce başlık attı "Shut Up Tayyip" (Sus Tayyip)

İŞTE SÖZCÜNÜN O MANŞETİ

 

sozcu1.jpg

Habervaktim.com

Bu haber toplam 3406 defa okunmuştur
mutsuzuz evet...
Ali Türk
-sizin gibi muhalefet olduğu için mutsuzuz.. -iktidarın yalnışlarını doğru projelerle destekleyemeyecek kadar beceriksiz olduğunuz ve bu yalnışlar bile sizin yüzünüzden bize doğru gelmeye başladığı için mutsuzuzz, -10 yıllık kazanımları bile hükümeti düşürmek pahasına bir kalemde silebilecek kadar vatanını düşünmeyen bir topluluğu temsil ettiğiniz içim MUTSUZUZZ....
15 Haziran 2013 Cumartesi 13:20
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri