Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü'den İslam dinine büyük hakaret

07.10.2011 16:58
AK Parti ve Başbakan Erdoğan aleyhinde yaptığı haberlerle bilinen Sözcü gazetesi bu görevine bir günlük ara verdi ve bugün İslam dinine saldırdı.

AK Parti ve Başbakan Erdoğan aleyhinde yaptığı haberlerle bilinen Sözcü gazetesi bu görevine bir günlük ara verdi ve bugün İslam dinine saldırdı. Gazetede yayınlanan bir yazıda İslam dinine ağır hakaretler içeren ifadelere yer verildi.

Gazetenin birinci sayfasında yer alan "Tokmak" isimli köşede, İlahiyatçı Ali Rıza Demircen'in "İslama Göre Cinsel Hayat" başlıklı kitabından alıntılar yapılırken, yazıda bu konudan yola çıkılarak İslam dinine ağır hakaretlerde bulunuldu.

'Cennet genelev mi?' başlıklı yazıda "Ali Rıza Demircan adlı imam ve hatibin bu ilmi açıklamalara göre cennet son derece iyi organize olmuş MODERN BİR GENELEV..." ifadesine yer vererek, İslam dinine saldırna gazeteden şu ana kadar bir açııklama yapılmadı.

İşte o yazı...

 


 

 


 

 

 

Bu haber toplam 7112 defa okunmuştur
MADEM CENNETİ BEĞENMEDİNİZ BUYURUN CEHENNEME
R. A
MADEM CENNETİ BEĞENMEDİNİZ BUYURUN CEHENNEME Bu yazıyı yazan vatandaşlarımız demekki cenneti beğenmediniz o zaman buyurun onu alternatifine .
07 Ekim 2011 Cuma 17:45
Beğendim (1)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri