Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü manşetten Türkiye'yi batırdı ekte pembe tablo çizdi

28.12.2012 01:06
Hükümeti her fırsatta ekonomiyle vurmaya çalışan Sözcü gazetesi, yayınladığı ekonomi ekiyle şaşırttı

ENSONHABER.comDETAY HABER Her fırsatta 'Türkiye batıyor, ekonomi çöktü, memur işçi perişan' manşetleri atan Sözcü Gazetesi'nin, bugünkü ekonomi ekindeki haberler ise tam tersini söylüyor.

24 SAYFALIK EKTE 18 SAYFA İLAN

Bugün ana gazete ile birlikte Ekonomi 2013 ekiyle okuyucularının karşısına çıkan Sözcü gazetesi, 24 sayfalık ekinde çeşitli ölçülerde 18 ilan yayınladı. Bazı reklam ilanları tam sayfaydı.

İŞTE EKONOMİ EKİNDEKİ PEMBE TABLO BAŞLIKLARI

Ekonomi ekindeki haber başlıkları ise Sözcü gazetesinin manşetlerini yalanlayan türdendi. Hükümet karşıtı manşetlerinde 'Türkiye batıyor, memur işçi perişan, insanlar aç, ekonomide çarklar durdu' ifadelerine sıklıkla yer veren Sözcü Gazetesi'nin ekonomi ekindeki haberlerinin başlıkları ise şöyle: 'Perakende 10 milyar'a koşuyor. Bankalar 1.3 trilyon lirayı aştı. 2012'de ihracatçı yüzde 6 büyüme bekliyor. Türkiye artık önünü görebiliyor, not artışı gelebilir. İstanbul borsası en çok kazandıranlar arasına girdi. En iyi performans sağlayan para Türk Lirası, Yüzde 30 büyüme ile 3 milyon kişiyi giydirdi. Kredi notundaki artış inşaat sektörünü hareketlendirdi'

İşte Sözcü gazetesinin ekonomi ekinde yer alan o haberler

İŞTE SÖZCÜ GAZETESİ'NİN O MANŞETLERİNDEN BİRİ

Bu haber toplam 8934 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri