Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözcü okurları CHP'nin skandallarına isyan etti

21.02.2014 01:39
CHP'nin sırasıyla Sarıyer, Beşiktaş, Avcılar ve Bakırköy'de seçim skandallarına imza atması Sözcü okurunu çıldırttı.

CHP'nin bugün art arda patlayan seçim skandalları ulusalcı Sözcü okurlarını çileden çıkardı. 

SARIYER'DE DİREKTEN DÖNDÜLER

Bugün önce Sarıyer'deki haber gündeme bomba gibi düştü. CHP'nin, İlçe Seçim Kurulu'na aday listesini geç ulaştırdığı gerekçesiyle Sarıyer'de seçime giremeyeceği ortaya çıktı. Daha sonra ise YSK'nın, İlçe Seçim Kurulu'nun kararını iptal etmesiyle CHP'nin Sarıyer'de seçime girmesinin önü açıldı. 

BEŞİKTAŞ'TA KORSAN LİSTE

Öte yandan Beşiktaş'ta genel merkezin gönderdiği listeden başka bir listenin ilçe başkanı tarafından YSK'ya gönderildiği ortaya çıktı.

2 SKANDAL DAHA

Daha sonra ise CHP'nin skandallarına 2 yeni skandal daha eklendi. Buna göre CHP'nin Avcılar ve Bakırköy adaylarının, kendi seçim bölgelerinde oy kullanamayacakları ortaya çıktı. 

SÖZCÜ OKURU ÇILDIRDI

CHP'nin skandalları, haber sitelerinde bomba gibi patladı. Birçok gazete ve site gibi Sözcü'nün sitesi de CHP'nin Sarıyer skandalını manşete taşıdı. Haberin altına yapılan okur yorumları ise tam anlamıyla CHP'ye isyan niteliğindeydi. Kimisi bu skandaldan Kılıçdaroğlu'nu suçlarken, kimisi de Sarıyer teşkilatından birilerinin sabotaj ihtimalini değerlendirdi. Ancak gözle görülür şekilde Sözcü okuru CHP Genel Merkezi ve Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü. 

İşte o yorumlardan bazıları;

ensonhaber

Bu haber toplam 1570 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri