Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Sözcü' Çok Önemli Bir Haber Yakalamış !

12.01.2012 14:01
Sözcü, birinci sayfasında çok önemli (!) bir habere yer verdi. Bakın aynı gün içinde iki lider katıldıkları programda ne içmiş? Rakı içen kim, salep içen kimmiş?

Sözcü Gazetesi, bugünkü birinci sayfasında ilginç bir karşılaştırmaya yer verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı iki etkinliği tek fotoğrafta birleştiren Sözcü, her iki liderin içtiği içeceği karşılaştırdı.

Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında önceki gün Başbakanlık Basın Merkezi'nde gazetecilerle buluşan Erdoğan'ın salep içtiğini yazan gazete CHP liderinin dün akşam katıldığı bir davette rakı içmeyi tercih ettiğini yazdı.

Sözcü'nün haberi verirken CHP Lideri'ni soyadıyla 'Kılıçdaroğlu rakı...', Başbakan Erdoğan'ı ise adıyla 'Tayyip salep...' şeklinde vermesi de dikkat çekti.

İşte o haber:

sozcuhaberi.jpg
 

Bu haber toplam 3068 defa okunmuştur
Düzeysiz ve Ahlaksız
TERCAN DURNA
gazetenin üslubu son derece seviyesizdir. Başbakan'a adıyla, muhalefet lideri'ne soyadıyla hitap etmesi zaten Başbakan'a hakaret etme isteğini göstermektedir. bu gazeteyi hala alıp okuyanların aklına şaşıyorum. bir de Gazete'nin yağtığı yorumda görüleceği üzere haramı helal gibi gösterme tehlikesi vardır ve son derece tehlikelidir. herkes bu tip mevzularda bilip bilmeden konuşuyor her nedense. Allah, imanımızı muhafaza eylesin.
13 Ocak 2012 Cuma 15:50
Beğendim (3)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
KÜFÜR VAR
GAZETE
Mevzubahis gazetenin yapmış olduğu "Belli ki efkarlıydı, bir tutam rakı içmeyi tercih etti." sözü küfürdür, çünkü haramı helal gibi göstermektedir. Harama helal diyen de dinden çıkar, mürted, kafir olur. Bu gazete biz inanmıyoruz dese sorun değil, ara sıra da inanan gibi takılıyorlar. Buna ne deniyor, herkes bilir.
12 Ocak 2012 Perşembe 20:48
Beğendim (3)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
herkes sevdiğiyle beraber
R. A
Çok doğru ve güzel bir haber. İnsanlar eşittir. İnandığı, düşündüğü, yediği, giydiği, konuştuğu ve içtiği şeylerdir.
12 Ocak 2012 Perşembe 14:11
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri