Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sözde imam bu fotolara ne diyecek?

10.09.2011 14:33
Sözde imam yalanladı, Takvim Gazetesi yine manşetten bombaladı.
BDP'nin sözde imamı Ubeydullah Özmen, Takvim Gazetesi'nde arka arkaya yayınlanan fotoğraflarının ardından kameraların karşısına geçmiş ve "Takvim Gazetesi başta olmak üzere diğer gazetelerde benim hakkımda yayınlananların baştan sonuna kadar yalan ve iftira olduğunu teker teker zatialinizin huzurunda açıklıyorum" şeklinde konuşmuştu. O fotoğraflarda sözde imamın Bodrum tatiline ait kareler vardı.

Fotoğraflara göre, alternatif cumaların tertipleyicisi olduğu öne sürülen Özmen,Ramazanayında yaptığı iddia edilen o tatilde yalnız da değildi. Yanında hanımı olmayan bir bayanla havuz sefası yaparken fotoğraflanan sözde imam, dün yaptığı açıklamada "o kadını tanımam" dedi ama yeni yayınlanan fotoğraf onu yine zora sokacak!

Takvim Gazetesi'nin manşetten yayınladığı yeni fotoğrafta sözde imam ve "tanımıyorum" dediği bayan el ele görülüyor. Özmen'in kulağında telefon.

Sadece bu kadar da değil. Gazete ikilinin ilişkilerine şahit olduğunu öne süren bir Kürt vatandaşının röportajına da yer verdi. İsmini açıklamayan vatandaş iddialara göre İstanbul'daki bir otelin çalışanı...

"Söz konusu imamın bu hanımla ilişkisi en az 1 yıllık. İkisi 27 Aralık 2010'da çalıştığım otele geldi. Hocayı tanıyordum. Ancak yanındaki kadının soyadı farklı olunca dikkatimi çekti. Hoca ve sevgilisi birlikte otelin 308 nolu odasında kaldı. Sonra 31 mart 2011'de tekrar bizim oteli seçtiler."

Anadolu Din Adamları Derneği'nin Başkanlığını da yapan sözde imam, BDP'ye açık destek vermesiyle tanınıyor. Kamuoyu ise bu son fotoğrafın ardından sözde imamın nasıl bir açıklama yapacağını merakla bekliyor.
 

Bu haber toplam 2588 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri