Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süleyman Şah Personeline Mesaj

02.10.2014 14:51
Genelkurmay Başkanı Org. Özel Süleyman Şah personeline yanınızdayız mesajı verdi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel IŞİD'in hakimiyetinde bulunan Türkiye'nin sınır dışındaki tek toprak parçası olan  Süleyman Şah Türbesi personeline mesaj yolladı.

İŞTE ÖZEL'İN O MESAJI

Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk Milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin.

Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.

Hepinizin gözlerinden öpüyorum.

Habervaktim.com

Bu haber toplam 1608 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri