Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Suriyeliler Erdoğan'a böyle destek verdi

04.05.2011 16:07
Suriye'nin kuzeybatısındaki Banyas kentinde gösteriler sürerken, göstericiler Başbakan Erdoğan ve Türkiye lehinde sloganlar attı.

Suriye'nin kuzeybatısındaki Banyas kentinde gösteriler sürerken, göstericiler Başbakan Erdoğan ve Türkiye lehinde sloganlar attı.

Banyas halkı, ''Yaptıklarınızdan dolayı teşekkür ederiz Erdoğan '' yazılı pankart ve Türk bayrakları eşliğinde destek gösterileri yaparak, Erdoğan'a daha fazla destek için çağrıda bulundu.

Banyaslıların Türkiye ve Erdoğan lehinde attıkları sloganlar kameralara böyle yansıdı...


 

Bu haber toplam 1780 defa okunmuştur
Sayın Başbakanım bizi de düşünün...
Derkan BERK
Ne güzel,, mazlum milletlerin gönüllerinde taht kurdunuz... Ama Sayın Başbakanım bizleri de düşünün lütfen... 1974 yılından beri bir zulüm var ama bir türlü bitemiyor... S.S. Göller Bölgesi Konut Yapi Koop arsasına devlet 1974 de el koydu ve uzun mahkeme süreçleri ki buna AİHM dahil... Ocak 2011 Yargıtay kararları da dahil.. Mahkemeleri kazandık ama Maliye Bakanınız Ocak 2011 den beri paramızı vermiyor... Bunun ne anlama geldiğini merak ediyoruz??? Caiz midir şimdi bu??? Lütfen geciken adalet nedeniyle zaten mağdur olmuşken bir de Bakanlığınız paramızı neden ödemiyor???... Üstelik AİHM kararlarını bile dinlemeyerek !!!
04 Mayıs 2011 Çarşamba 16:55
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri