Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Suudi Kral 50 araçlık konvoyla geldi!

13.11.2015 01:22
Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz, 15-16 Kasım'da düzenlenecek G-20 Zirvesi için Antalya'ya geldi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Antalya Havalimanı'nda Suudi Kral'a 50 araçlık konvoy eşlik etti.

Antalya'da Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz fırtınası yaşandı. Özel uçakla Antalya'ya gelen Suudi Kral için havaalanında 2 helikopter, 2 ambulans pistte hazır bekletildi.

Belek'te 15-16 Kasım'da düzenlenecek G-20 zirvesi için hazırlıklar sürüyor. Zirve için Antalya'ya gelen ilk isim Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz oldu. Özel uçakla Antalya'ya gelen Suudi Kral için özel güvenlik önlemleri alındı.

HELİKOPTER YERİNE KARAYOLU

Salman bin Abdülaziz, saat 17.00 sıralarında Antalya Havalimanı'na iniş yaparken, havanın kararması nedeniyle konaklayacağı otele helikopterle değil, karayoluyla gitti.Kral, yaklaşık 50 araçlık özel konvoyla konaklayacağı Mardan Palace Otel'e hareket etti. Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz'in havaalanına inişi sırasında 2 helikopter, 2 ambulans pistte hazır bekletildi.Kral Salman ve beraberindeki heyet yaklaşık 50 adet özel yapım makam aracı ile Kundu bölgesinde bulunan Mardan Palace Otel'e geçti. Polis eskortu eşliğinde ve sağlık ekiplerinin yer aldığı konvoy otel girişinde bomba arama köpekleri tarafından arandı. Günler öncesinden özel uçaklarla Kral ve Prens'in yatağından çarşafına, kullanacakları bardaktan elbiselere kadar özel eşyaları, havalimanından konaklayacakları Mardan Palace Otel'e getirilmişti.

Bu haber toplam 1794 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri