Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tablet yasağıyla yıpratılmak istenen THY rekor kırdı

27.03.2017 12:53
ABD'nin uçuşlara getirdiği elektronik yasak Türk Hava Yolları'nı etkilemedi. Yasak sonrası THY gün tarihin en fazla yolcusunu taşıyarak rekor kırdı.

Tablet yasağının THY'yi nasıl etkileyeceği tartışılırken Genel Müdür Bilal Ekşi, ocak ayından bu yana Pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıklarını söyledi.

ABD ve İngiltere tarafından başlatılan direkt uçuşlarda cep telefonundan büyük elektronik cihazların kabine alınmamasını içeren yasaktan sonra THY uçaklarında yolcu sayısında düşüş beklenirken THY Genel Müdür Bilal Ekşi, Ocak ayından bu yana pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıkları müjdesini verdi.

Sosyal medya üzerinden yaptığı duyurularla şirketi hakkındaki bildirimleriyle dikkat eden Genel Müdür Bilal Ekşi, Twitter üzerinden  "Pazar (dün) günü 179.871 yolcu taşıyarak Ocak ayından itibaren günlük en yüksek yolcu sayısına ulaştık" dedi. Bilal Ekşi tweetin sonuna da "Bahar geliyor" notunu ekledi.

 
REKLAM
ads by AdMatic

Bazı çalışanlar da buna, "Doğrudur sayın müdürüm, uçak altı ekibi olarak nefes alamadık" ve " Maşallah müdürüm bu bahar bereketli geçecek. Yazın da tam gaz devam edeceğiz. Milli servetimize başarılar" şeklinde cevaplar yazdılar.

Bu haber toplam 1578 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri