Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarafsızım diyen Doğan Gülen'e çalışıyormuş!

18.02.2014 18:12
Sosyal paylaşım sitelerine ve internete düşen Fethullah Gülen’e ait olduğu iddia edilen ses kaydında Aydın Doğan'ın Gülen'e 'Hocaefendi' dediği ve hürmetler sunduğu duyuluyor.

İnternete düşen ve Fethullah Gülen'e ait olduğu iddia edilenyeni ses kayıtlarında Aydın Doğan için, "Hocam kendisi de damadı da bize çalışıyor." mesajı verildi.

İşte Gülen'e ait olduğu iddia edilen ses kaydının Aydın Doğan'la ilgili olan o bölümü:

F. GÜLEN: Efendim.

- Efendim müsaadenizle bir iki husus vardı. Arz edebilir miyim?

AYDIN DOĞAN'DAN GÜLEN'E SELAM VE HÜRMETLER

F. GÜLEN: Buyurun

- Bugün Aydın Bey’le yemek yedik efendim konuştuk. Öncelikle selam ve hürmetleri var zatıalinize.

F.GÜLEN: Teşekkür ederim sağ olun.

DOĞAN: GERÇEK DEMOKRAT HOCAEFENDİ

- Beni dedi cemaatin yanında diye göstererek farklı bir noktaya getirmeye çalıştılar dedi. Ve dedi bir ara dedi ben onu o böyle söyleyince o Serhat’ın koordine ettiği adamlardır. Onlara gidiyorlar işte cemaatin aleyhinde yazı yazın diye baskı yapıyorlar ondan bahsettim bize de geldiler dedi. Hizmetin aleyhinde yazılar yazmak için dedi. Sonra onları anlattı. Şu anda gerçek olarak dedi demokratları Hoca Efendi temsil ediyor dedi. Bir tek Hoca Efendi var dedi. Bunlardan bahsetti.

ÇOK MEMNUN OLDU

Bir ara dedi hatta bende artık Başbakan’ın karşısına geçmeyi düşündüm aleyhte yazılar yazayım ne yaparsan yap hakkında bir yere varılamıyor dedi. Uzun uzun diğer konularda konuştuk efendim. Çok memnun oldu.Özellikle iki tane husus zatıalinizin ilgilendiği konular noktasında çok memnun oldu.

DOĞAN'IN DAMADI "GÜLEN'İN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM" DEMİŞ

Akşam üzeride damadı geldi. Onunla da bir buçuk saate yakın konuştuk. Onu biraz diğer taraf etkilemeye çalışıyordu. Bunlardan bahsedince o da biraz rahatlamış oldu. O da tekrar hocamın ellerinden öpüyorum dedi. O da akşam üzeri gitti efendim.

F.GÜLEN: Allah razı olsun.Mehmet Ali Bey’den bahsettiniz değil mi?

- Evet efendim önce Aydın Bey’le öğlen ofisinde yemek yedik akşamda damadı.

haber10

Bu haber toplam 1520 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri