Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tarık Akan Silivri'de bariyerleri yıktı

15.12.2012 16:04
Tarık Akan, Silivri'de bariyerleri yıkarken görüntülendi.

Önceki gün İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ve 4 yılı aşkın süredir devam eden Ergenekon davasında sanatçılar Silivri'de ilginç görüntülere sahne oldu. Tarık Akan, 'Ucube' denilerek yıkılan İnsanlık Anıtı'nın heykeltıraşı Mehmet Aksoy ile Silivri'de bariyerleri yıkarken görüntülendi.

SANATÇILARDAN BÜYÜK DESTEK

Silivri’deki Ergenekon duruşmasına siyasi parti temsilcilerinin ve sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra sanatçılardan da büyük destek geldi. Levent Kırca, Bülent Kayabaş, Rutkay Aziz, Mehmet Aksoy, Tarık Akan gibi oyuncular da, vatandaşlarla birlikte Ergenekon duruşmasını takip ettı.

DOĞUMGÜNÜNÜ SİLİVRİ'DE KUTLADI

Sinema sanatçısı Tarık Akan doğum günü olan 13 Aralık tarihini polis bariyerlerinin ardında kutladı. Tarık Akan’ın hemen yanında bariyerleri yıkan kişi ise Başbakan’ın ‘ucube’ demesiyle yıkılan Kars’taki İnsanlık Anıtı’nın heykeltıraşı Mehmet Aksoy.BARİYELERİNİZLE BİRLİKTE DUVARLARINIZ YIKILACAK

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da yayınlanan bu fotoğraf, sinema sanatçısı Tarık Akan ve Heykeltıraş Mehmet Aksoy’un polis barikatı ile nasıl mücadele ettiğini gözler önüne serdi. Sanatçılar “bariyerlerinizle birlikte duvarlarınız yıkılacak” diye bağırdı.

TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU

Doğumgününü Silivri’de kutlarken ne hissettiğini soran Aydınlık gazetesine, Akan’ın yanıtı şu oldu: “Biraz biber gazı kokladık filan ama ben çok mutlu oldum, tüylerim diken diken oldu.” 

Bu haber toplam 5248 defa okunmuştur
reklam
cengiz hoşgördü
galiba yine film falan çevirecek reklam peşinde yine
31 Aralık 2012 Pazartesi 17:19
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
'siparişimizi karşılamayan hukuk hukuk değildir'
ali adil
CHP zihniyeti bugün Silivri'de mahkemeyi basıyor; 'siparişimizi karşılamayan hukuk hukuk değildir' anlayışıyla. Ergenekon davası 'niye uzun sürüyor' diye soranlara, bizde hak veriyorduk. Uzun sürmesin, kim haklı kim haksız ortaya çıksın. Ama şimdi 'dava bitmesin, dava devam etsin ama sonuçlanmasın' anlamına gelecek yargıçları baskı altına alan kirli hukuk özlemini Silivri'de sahneye süren yine eski CHP yandaşlarıyla ulusalcı kanadıyla birlikte işbaşında.
15 Aralık 2012 Cumartesi 17:13
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri