Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tatlıses İstanbul Turuna Çıktı

03.10.2011 08:27
İbrahim Tatlıses, sürpriz evliliğinin ardından bugün eşiyle İstanbul turuna çıktı!

İbrahim Tatlıses, magazin dünyasını sarsan sürpriz evliliğin ardından bugün balayı turuna çıktı. Eşi Ayşegül ve arkadaşlarıyla birlikte Etiler'deki Tatlıses Kebap'ta gönlünce bir gün geçiren Tatlıses, kendi elleriyle pişirdiği lahmacunu konuklarına ikram etti.

Geçtiğimiz hafta yaptığı sürpriz evlilik ile magazin gündeminin ilk sırasına oturan İbrahim Tatlıses tüm dedikodulara bugün çıktığı turla cevap verdi.

Önce boğazda araba ile gezen İbrahim Tatlıses ardından soluğu uzun zamandır gidemediği Etiler'deki Tatlıses Kebapta aldı. Acunn adlı magazin sitesinde yer alan habere göre burada yakın arkadaşları ile sohbet edip şakalaşan İmparator ardından eşi Ayşegül ve arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi. Bir ara fırının başına geçen ve kendi lahmacununu kendisi pişiren İbo, kendi elleriyle eşi Ayşegül'e yaptığı lahmacunları yedirdi.

Evlilik cüzdanlarını aldıkları Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü de telefonla arayarak yemeğe davet eden Tatlıses "güzel günler beni ve eşimi bekliyor, bugünleri gördüm ya Allah'ıma şükürler olsun" dediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses'in daha sonra korumaları ve eşi ile birlikte hastaneye geri döndüğü bildirildi.
 

Bu haber toplam 1640 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri