Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tatlıses'i Recep İvedik'e benzetti

NTV'de ekrana gelen Müjde Ar, Pınar Kür, Aysun Kayacı ve Çiğdem Anad'ın birlikte yer aldıkları 'Haydi Gel Bizimle Ol'da İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasında yaşanan gerginlik haftanın konuları arasındaydı.
Çiğdem Anad bu hafta en çok konuşulan konuların başında Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses'in kapışmasıydı dedi ve fitili atleşledi. Bunun üzerine konuşmaya başlayan Müjde Ar, "skeç oynuyorlar zannettim ben izlediğimde" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

TATLISES'E RECEP İVEDİK BENZETMESİ

"Herhalde yeni bir sitcom başladı diye düşündüm. İbrahim Tatlıses, Recep İvedik gibi bir karakteri oynuyor. Ağzından öyle laflar çıktı ki. Yıldız Tilbe böyle kendini yere attı. Tatlıses'in ağzından tükürükler akıyor falan. Dedim ön hazırlık mı yaptılar? Öyle yapmamışlar sonradan anladım"

Müjde Ar, "Belliki bir şeyler olmuş, Yıldız'ın başı sıkışmış, İbrahim'e telefon açmış 'Kurtar Abi falan demiş' buraları anladık. Ama bunlar niye orda anlatıldı onu anlamdık" dedi..

Çiğdem Anad'ın araya girerek, "Aslında İbrahim Tatlıses'ten herkes korkar Yıldız nasıl olduda korkmadı?" demesi üzerine Müjde Ar şunları söyledi:

"Niye herkes korkar kimse korkmaz İbrahim Tatlıses'ten." deyince, Pınar Kür'den İbrahim Tatlıses'le ilgili ilginç bir yorum geldi. Pınar Kür Tatlıses için, "Hiç bir şey olmasa vurdurur yani" dedi.
Bu haber toplam 1062 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri