Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tatlıses'ten 12 gündür saklanan gerçek!

24.03.2011 13:48
İbrahim Tatlıses'e, ruhsal çöküntü yaşamaması için bir gerçek söylenmiyor.

İstanbul'da televizyon programının çıkışı 13 Mart gecesi uğradığı Kalaşnikof'lu saldırı sonucunda ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'ten bir gerçek gizleniyor. Tatlıses'i ziyaret edenler bu konuda uyarılıp öyle odaya alınıyor.

İbrahim Tatlıses'e, ruhsal çöküntü yaşamaması için silahlı saldırıya uğradığı söylenmedi. Kazada yaralandığını zanneden sanatçının "Bana ne oldu, neden buradayım" diye sorduğu öğrenildi.

İstanbul'da Beyaz TV'deki program çıkışı 13 Mart gecesi uğradığı Kalaşnikof'lu saldırı sonucunda ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'ten suikasta uğradığı gizlendi. Halen tedavisi süren Tatlıses'e doktorları ruhsal çöküntü yaşamaması için suikast girişiminde bulunulduğunu söylemedi.

Habertürk'in haberine göre, tedavi sürecini olumsuz etkileyeceği gerekçesiyle gerçeğin saklandığı ünlü türkücüye, makam otomobilinin ön koltuğunda oturduğu sırada trafik kazası geçirdiği, emniyet kemeri takılı olmadığı için de başını ön cama vurarak yaralandığı anlatıldı. Doktorları Tatlıses'i ziyaret eden yakınlarını bu konuda uyardı. Ara ara 'Bana ne oldu? Neden buradayım?' gibi sorular yönelttiği öne sürülen Tatlıses'in odasında televizyon ve radyo bulunmuyor.

Tatlıses'in ikinci ameliyat tarihi belli oldu
Başından vurularak ağır yaralanan ve tedavisi devam eden İbrahim Tatlıses'in ikinci ameliyat tarihi belli oldu

Tatlıses'in ikinci ameliyat tarihi belli oldu

Yoğun bakımda tedavisi süren İbrahim Tatlıses'in ikinci ameliyat tarihi netleşti.

İKİNCİ AMELİYAT 5 HAZİRAN'DA

Tatlıses, saldırıya uğradıktan 1 saat sonra ameliyata alınmış, 4.5 saat süren operasyon sırasında parçalanan kafatası kemikleri beyindeki ödemin geçmesi için karın boşluğuna yerleştirilmişti. Tatlıses'e ikinci ameliyat 5 Haziran'da yapılacak. Doktorlar 8 saat sürecek ameliyatla Tatlıses'in karın boşluğundaki kafatası kemiklerini kafasına yerleştirecek. Bu arada hasarlı bölüm kontrol edilecek.

Haberturk.com 

Bu haber toplam 2786 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri