Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tatlıses'ten Güzel Haber!

02.04.2011 13:26
Hastane'de tedavi görenTatlıses felçli bacağını oynatmaya başladı.

13 Mart Pazar gecesi uğradığı silahlı saldırıda başından yaralanan ve o günden beri Maslak Acıbadem Hastanesi’nde tedavi gören İbrahim Tatlıses’in sol bacağını oynatmaya başladığı belirtildi.

Maslak'da uğradığı silahlı saldırı sonrasında başından yaralanan ve İbrahim Tatlıses sol tarafındaki felç tedavisine hızlı bir şekilde cevap vermeye başladı. Maslak Acıbadem Hastanesinde yoğun bakımdan çıktıktan sonra özel odaya alınıp fizik tedavi ve rehabilitasyon süreci başlayan Tatlıses'in sağlık durumu her geçen gün daha iyiye doğru gidiyor.

5 aylık tedavi

Babaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretine gelmesiyle moral bulan ve AK Partiye aday adaylık başvurusu kabül edilen Tatlıses'in sol bacağı uyarı vermeye başladı. Fizyoterapi süresi beş ay daha sürecek olan Tatlıses'in konuşma bozukluğu da her geçen gün azalıyor.

Tatlıses'in sağlık durumunun iyiye gitmesi hayranlarını da sevindiriyor. Önceki gün kendilerine Türkiye İmparator Grubu adını veren 6 kişilik grup, Boğaziçi Köprüsüne dev bir İbrahim Tatlıses posteri asmış ve poster yaklaşık 10 dakika köprüde asılı kalmıştı.

ARAP FİZYOTERAPİST REDDEDİLDİ

Hastane Tatlıses'e şifa vereceğini söyleyenlerin akınına uğradı. Dün de Tatlıses'in Iraklı ortağı Rujdi Said, Arap bir fizyoterapistle hastaneye gitti ancak Ahmet Tatlı'dan bu teklifi de geri çevirdi. Babasını Almanya'ya götüreceğini belirten Tatlı şunları anlattı:

DOKTORLAR DA ALMANYA DİYOR

"Almanya'da 4 haftalık bir tedavi süreci yaşanabilir. Oradaki 10 tesisten 5'iyle yazışmalar yapıyoruz. İbrahim Bey hangisini isterse oraya gideceğiz. İnsan kolundan bile vurulunca fizik tedavi için oralara gidiyor. İnanılmaz tesisler kurmuşlar. Dünyanın en iyi suları, uzay teknikleri vs.. Atıyorum bir yerde 6 ayda iyi olacaksan orada 20 günde iyi oluyorsun. Belki 1 hafta belki 10 gün sonra gideceğiz. Doktorlarımızın da isteği babamın Almanya'daki tesislerde fizik tedavi görmesi. Burada bir odanın içinde yapılan tedavi orada koskocaman bir tesiste olacak. İçinde su odaları, hava boşluğu odaları var. Bizim için babamızın sağlığı her şeyden önemli."
 

Bu haber toplam 2358 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri