Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan: Manşetlerle savaşarak geldik

25.01.2012 20:52
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biz manşetlerle çarpışarak bugünlere geldik. Adeta manşetlerle savaştık." dedi yaşanılan o süreçle ilgili ayrıntıları verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Biz manşetlerle çarpışarak bugünlere geldik. Adeta manşetlerle savaştık. Manşetlerin ok olup üzerimize yağdığı süreçlerden geçtik. Her sabah yalana, her sabah iftiraya, her sabah kirli kampanyalara uyandığımız günlerden bugüne geldik. 'Muhtar bile olamaz' diye manşetlerin atıldığı, yargısız infazlarla mağdur, mahkum edildiğimiz günlerden bugünlere ulaştık'' dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Öyle ki gazetecilere haber yazdırdılar, sonra da o kupürü dosyaya koyup, partimiz aleyhine kapatma davası açtılar. Karşımızda gazeteleri gördüğümüzde şoke olduk, şaşırdık. 'Deliliniz bu mu? Belgeniz bu mu?' dediğimizde de 'evet' dediler. Allah şahittir ki asla ve asla intikam peşinde olmadık, olmayız ve olmayacağız'' dedi.

Ayrıntılar geliyor.

 

Bu haber toplam 1616 defa okunmuştur
Güler misin, Ağlar mısın !?
Şükrü Timur
Türkiye'de Başbakan olmak için ilk önce 'sabıkalı' olacaksın! Sonra 'kırmızı bültenle' aranan JET hırsızların yerine kontenjandan Milletvekili adayı olacaksın! Sadece senin için hanımının kentinde ayrıcalıklı bir seçim düzenlenecek! Haa.. Neredeyse az kalsın unutuyordum, daha Milletvekili bile olmadan ABD'de altına 'kırmızı halı serdireceksin' ve çetin pazarlıklardan sonra senin, ABD uğruna ve çıkarları doğrultusunda işbirliği içinde Eş-Başbakanlık yapmana onay isteyeceksin!Oysa Muhtar olmak zordur,sorumluluk ister. Muhtar olduğun yerde kimseye, 'ananı da al' çek git buradan diyemezsin! Dersen, adamı tefe koyup, hoplatırlar! Hadi kalın akılla..!
25 Ocak 2012 Çarşamba 21:53
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri