Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tayyip Erdoğan'ın kızları Özgecan'ın annesine gitti

15.02.2015 14:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızları Sümeyya Erdoğan ve Esra Albayrak, Mersin’de vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine taziye ziyaretine gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızları Sümeyya Erdoğan ve Esra Albayrak,Mersin’in Tarsus ilçesinde 3 gündür kayıp olarak aranırken ormanlık alanda öldürüldükten sonra yakılmış halde cesedi bulunan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine taziye ziyaretine gitti.

 

Sabah saatlerinde Barış Mahallesi’nde yaşayan Aslan ailesinin evine gelen Esra Albayrak veSümeyye Erdoğan, taziye ziyaretinde bulundu.

"KELİMELERLE İFADE ETMEK ÇOK ZOR"

Taziye evinden çıkışta kısa bir açıklama yapan aynı zamanda Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Vekili olan Sümeyye Erdoğan, "Çok acı bir durum, kelimelerle ifade etmek çok zor. gerçekten zor, korkunç bir durum. Biz olabildiğince acılarını paylaşmak üzere buraya geldik. Çok güzel insanlar, çok asil insanlar ama tabii ki bizim asıl amacımız bu canilerin, bu canavarların en ciddi şekilde, en etkili şekilde cezalarını almaları. Biz bunun peşinde olacağız. Biz dernek olarak da bunun takipçisi olacağız. Elimizden geleni yapacağız" dedi.

Bu haber toplam 2546 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri