Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'li Oğan'dan kavga sonrası küfürlü tweet

04.08.2014 16:15
TBMM Genel Kurulu'nda milletvekilleri arasında yumruklu kavga yaşandı. Kavganın ardından Sinan Oğan Twitter paylaşımlarında küfüler ve tehditler savurdu.

TBMM Genel Kurulu'nda gündem dışı görüşmeler yapılırken, MHP'li ve AK Partili millvetvekilleri arasında tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma yumruklu kavgaya dönüştü.

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı.

Bahçekapılı, toplantıyı açarken milletvekillerinin, Meclis personelinin ve basın mensuplarının bayramını kutlayarak, barış içinde nice bayramlar dileğinde bulundu.

Milletvekillerinin konuşmalarının ardından MHP'nin, sınır komşularındaki çatışmalara Türkiye'den katılımın araştırılması önergesinin bugün görüşülmesine ilişkin grup önerisinin görüşmelerine geçildi.

Görüşmeler sırasında AK Partili ve MHP'li vekiller arasında kavga çıktı. Kavga sırasında MHP milletvekili Sinan Oğan'ın yüzünde şişlikler oluştu. AK Partili Mustafa Şahin de kavga sırasında yaralandı.

Sinan Oğan'dan AK Partili vekillere küfürlü tweet

MHP milletvekili Sinan Oğan olay sonrasında Twitter paylaşımlarında küfüler ve tehditler savurdu. Oğan'ın tweetleri şöyle:

"Evelallah TBMM'de Türk milletinin hakkını savunuyoruz. Karşımızdaki AK itlerin sayısının kaç olduğu önemli

değil.."

"Bunlar Bir kişiye beş kişi bile gelemiyorlar. 60 kişi birden bana saldırdı. Ama cevaplarını aldılar."

Bu haber toplam 3004 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri