Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TBMM'de yumruklar konuştu

06.07.2013 02:14
AK Parti ile CHP arasında Meclis Genel Kurulu'nda darbe tartışması yaşandı.

TBMM Genel Kurul çalışmaları sırasında CHP Bursa milletvekili Kemal Ekinci ile AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş arasında gerginlik yaşandı. Meclis Genel Kurulu'nda CHP'nin grup önerisi üzerindeki görüşmelere "darbe" tartışmaları damgasını vurdu.

BİRBİRLERİNİN ÜZERİNE YÜRÜDÜLER

AK Parti ve CHP milletvekilleri bir süre oturdukları yerden tartıştı. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç oturdukları yerden birbirlerine bağırdı. Oturumu yöneten Meclis Başkanvekili Sadık Yakut oturuma ara verdi. Ancak arada vekillerin tartışması büyüdü ve vekiller birbirlerinin üzerine yürüdü.

"SEN NASIL SENDİKACISIN?"

AK Parti sıralarından CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi'ye, "Sen nasıl sendikacısın" sesleri yükseldi. CHP Bursa Milletvekili Kemal Ekinci ile AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş birbirlerinin üzerine yürüdü. Vekiller birbirlerinin yakasına yapışırken araya giren vekiller tartışmanın büyümesini önledi. Bu aradaAkar'ı koluna giren vekiller dışarı çıkardı. Çelebi de, "Ne kadar darbeci varsa Allah belasını versin. Bıktım ya yeter. Sabah akşam darbe yeter" diye bağırdı.

Bu haber toplam 1962 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri