Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tekbir Giyim'den namaz skandalı

02.07.2011 13:35
Tesettür kıyafetleri hazırlayan 'Tekbir Giyim'in defilesinde üç erkek manken ilahiler eşliğinde podyumda cenaze namazı kıldı.

Türkiye'de namaz ilk kez bir defileye alet edildi. Tesettür kıyafetleri hazırlayan 'Tekbir Giyim'in defilesinde üç erkek manken ilahiler eşliğinde podyumda cenaze namazı kıldı.

Defilenin baş kadın mankeni ise hareketli hayatı ile tanınan Ece Gürsel oldu.

DEFİLEYİ BİN KİŞİ İZLEDİ

Tesettüre uygun kıyafetler üreten 'Tekbir Giyim'in 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu önceki akşam İstanbul Yeşilköy WOW Otel'deki defileyle tanıtıldı. Defileyi tam bin davetli izledi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da podyuma önce tesettür kıyafetli mankenler çıktı. Tekbir Giyim'in yeni üretmeye başladığı erkek kıyafetleri de ilk kez bu defilede tanıtıldı.

EKRANDA TAKKE TESPİH

Defilenin ilk bölümünde mankenler tempolu müzik eşliğinde yürüdü. Son bölümde ise ilahiler çalınmaya başladı. Skandal bu dakikadan itibaren başladı. Podyuma çıkan üç erkek manken ayakta kılının 'cenaze namazı'nın hareketlerini yaptı. Bu sırada arka plana projeksiyonla takke, tespih gibi dini unsurların görüntüleri yansıtıldı.

ECE GÜRSEL DE BAŞROLDE

Böylelikle Türkiye'de bir defilede ilk kez namaz kullanılmış oldu. Tesettür defilesinin baş kadın mankeni yaşadığı ilişkilerle gündemden düşmeyen Ece Gürsel'di. Ece tesettür kıyafetlerinin yanı sıra tesettür gelinlik de tanıttı.

 

BUGÜN

 
Bu haber toplam 8848 defa okunmuştur
o
bu
kime ne yahu. podyumda resmen cinsel yaklaşım olduğunda niye ses çıkarmıyosunuz, haber yapmıyosunuz ? çünkü hoşunuza gidiyo. islamiyete düşman bu uğur dündar
27 Mayıs 2012 Pazar 19:22
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri