Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tekin'den Hacıosmanoğlu'na sert cevap

02.08.2013 01:07
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, CHP'den sandıkta hesap soracaklarını söyleyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'a yanıt verdi.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun CHP ile ilgili sözlerine karşılık veren CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "Eşeği dövemiyorsan, semerini döv. Hukuksuzluğu CHP mi yaptı?" ifadelerini kullandı.Tekin, Akaretler'deki BJK Plaza'ya gelerek önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ı ziyaret etti.
 
Ardından kombine bilet satın alan Tekin, çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 
CHP'den sandıkta hesap soracaklarını söyleyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'a tepki gösteren Tekin, şunları söyledi:"Sayın Başkan kusuruma bakmasın. Anadolu'daki deyim gibi 'Eşeği dövemiyorsan, semerini döv.' Sayın Başkan'ın CHP ile ne alıp veremediği var Hukuksuzluğu CHP mi yaptı? Bütün bu olup bitenleri CHP mi yaptı CHP iktidarında mı polis CHP'yi denetliyordu? Bu dinleme cihazları bizim elimizde miydi AKP'yi dövmenin bedeli çok ağır, Başbakan'ı eleştirmenin bedeli çok ağır."
 
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, katıldığı bir televizyon programında Kılıçdaroğlu'nun Aziz Yıldırım'ı ziyaret etmesini eleştirmiş ve "Kılıçdaroğlu 'Sen komploları yendin biz yenemiyoruz' diyor. Düşünebiliyor musunuz, ülkeyi yönetmeye aday olan insanın kullandığı cümlelere bak. Yargı bağımsız değilmiş, komplo kurmuş yargı. Başka işi kalmadı. Türkiye'deki bütün kurumlar, emniyetinden savcısına kadar, herkes kumpas kurmuş" demişti.
 
Şike sürecinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın muhalefete göre tarafsız bir tutum sergilediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor sevdalıları ve namuslu futbol paydaşları sandık önünüze geldiği zaman bunun hesabını soracak size" ifadelerini kullanmıştı.


 

Bu haber toplam 1780 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri