Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tekin'in gezisinde 'yalaka basın' kavgası !

13.07.2013 17:27
Gürsel Tekin'in 3.köprü gezisi sırasında 'yandaş medya' tartışması çıktı. "Yalaka basının burada ne işi var?" tepkisi...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in 3. köprü gezisi sırasında bir şahıs, "Yalaka basının burada ne işi var? Yandaş medyanın ne işi var?" şeklinde tepki gösterdi.

 

Gürsel Tekin'in 3. Boğaz Köprüsü güzergahındaki incelemelerini takip eden basın mensupları, bazı partililerin tepkisi ile karşılaştı. Araya giren Gürsel Teksin, "Onlar da emekçi. İşlerini yapmaya çalışıyorlar" diyerek tepkileri önlemeye çalıştı. Tartışmanın devam etmesi üzerine sinirlenen Tekin, partililere sert bir şekilde çıkıştı.

Gürsel Tekin'in 3. Boğaz Köprüsü güzergahındaki incelemelerini takip eden basın mensuplarına bazı partililer tepki gösterdi. "Yalaka basının burada ne işi var" diyen bir partiliye CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin karşı çıktı. "Basın mensupları da emekçi. Burada işlerini yapıyorlar" diyen Tekin, medya ile ilgili eleştirilerin medya merkezleri önünde toplanarak yapılabileceğini söyledi. Tartışmanın devam etmesi üzerine sinirlenen Tekin, "Yahu siz Binali Yıldırım'a yardımcı olmak için mi geldiniz. Şu rezillikleri anlatacağız bırakın şimdi bunu sonra ne yapacaksanız yapın. Gidin basın basın merkezlerini" diye çıkıştı. Tepkilerin sonlanmasıyla Gürsel Tekin de basın toplantısına devam etti.

Kaynak: CİHAN


 

Bu haber toplam 1924 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri