Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tepkilere dayanamayan Gülen'den taziye mesajı!

14.03.2014 01:12
Tepkilere dayanamayan Fethullah Gülen, şehit olan polis Ahmet Küçüktağ ve katledilen Burak Can Karamanoğlu için bir taziye mesajı yayınladı.

Fethullah Gülen'in Berkin Elvan için yayınladığı taziye mesajıyla birlikte, DHKP-C terör örgütü tarafından katledilen Burak ve eylemci vandallarla mücadele ettiği sırada şehit olan polis memur Ahmet Küçüktağ'a taziye yayınlamaması eleştirilmişti.

Eleştirileri ve gelen tepkileri göz ardı etmeyen Gülen, bir taziye mesajı yayınladı.

İşte Gülen'in o mesajı:

"Toplumsal sağduyu ve güvene her şeyden çok muhtaç olduğumuz bu süreçte atmosferimizin kin ve nefretle bir kez daha kirletildiğini görüyoruz. İtidal ve temkin telkin etmelerini beklediğimiz insanların keskin bir dille ayrışmayı teşvik ettiği bu acı günlerde günaşırı aldığımız üzücü haberlerle iki büklüm oluyoruz.

Son olarak vazife başında kalp krizi geçirerek şehit olan polis memuru Ahmet Küçüktağ'a ve menfur bir saldırı sonucu genç yaşında hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'na Allah'tan rahmet ve mağfiret diliyor, aile ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Bu elim hadiselerin dinmesi, ülkemizin bir an evvel barış ve huzura kavuşması için yegane sığınağımız Cenab-ı Allah'a dua ve teveccüh ediyoruz."

HABER10

Bu haber toplam 1586 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri