Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PKK'nın Kampında Çekilen Çarpıcı Fotoğraf

02.12.2011 10:32
Terör örgütü PKK’nın kampında çekilmiş yeni fotoğraflarına ulaşıldı.

Bu fotoğraflarda teröristlerin yataklarının başlarında Meryem Ana resimlerinin yer aldığı görülüyor.

Kürt kökenli halkı İslam dininden koparma çabası içinde olduğu bilinen terör örgütünün dağda Hıristiyanlık propagandası yaptığına dair yeni kanıtlara ulaşıldı.

Bunlar kadın teröristlerin yeni kamp fotoğrafları.

Terör örgütü PKK-KCK operasyonunda tutuklanan avukatlardan ele geçirilen fotoğraflarda, teröristlerin başucunda Hz. Meryem’in resimlerinin asılı olduğu görülüyor.

Daha önce basında, terör örgütü PKK kamplarında teröristlere verilen eğitimlerde; İslam, Hz. Muhammed ve Kur’an kötülenirken, Zerdüştlük ve Hıristiyanlığın yüceltildiğini gösteren pek çok bilgi, belge ve ses kaydı yayınlanmıştı.

“Sivil Cuma Namazı” adı altında vatandaşlar arasında etnik ve dini ayrımcılık oluşturmaya çalışan terör örgütü PKK’nın, Van, Diyarbakır ve Mardin gibi kentlerde düzenlediği bazı etkinliklerde de, örgüt kadrolarına ve sempatizan kitleye yönelik ücretsiz İncil’in yanı sıra, üzerinde “Kurtuluş İncil’dedir” ibaresi yer alan ve Hıristiyanlık propagandası içeren CD’ler dağıttığı belirlenmişti.

 

u.20111202103307.jpg

Bu haber toplam 5892 defa okunmuştur
Zerdüştler
Seyrdi Ahmet Turan
İnsan gibi yaşasalardı Allahın verdiği en büyük nimet olan akıllarını çalıştırsalardı dağ başına gidip insanlıktan kopuk yaşayıp domuz eti yemez zerdüştlüğü kabul etmez yuvalarına dönerlerdi anne baba ve ailelerine faydalı olurlardı.Kalplerinde islamdan eser yok nasıl zerdüşt olmasınlar beyinleri yıkanmış nasıl hristiyan olmasınlar Resimdeki bütün insanların bakış tarzı çok endişeli halleri gözden kaçmıyor zoraki gülümseme oldukları görülüyor.Arkalarındada binlerce insanının katilinin resmi.unutmasınlar su destisi su yolunda kırılır
02 Aralık 2011 Cuma 13:41
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri