Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Teslim olan kadın terörist iğrenç anları anlattı!

02.06.2016 11:53
Güvenlik güçlerine teslim olan 16 yaşındaki kadın terörist N.Ö PKK'nın sözde Nusaybin sorumlusu Zamani Çakmak'ın kendisine tecavüz etmeye kalkıştığını bağırınca bıraktığını söyledi.

Mardin Nusaybin’de teslim olan N.Ö., güvenlik güçlerine verdiği ifadesinde örgüte katılma süreci ve PKK'nın gerçek yüzüyle ilgili önemli bilgiler verdi. N.Ö., PKK’lı birine âşık olduğunu ve ailesinin kendisini evlatlıktan reddetmekle tehdit ettiğini söyledi. Sevgilisi için dağa kaçtığını anlatan N.Ö., terör kamplarında eğitim aldıktan sonra Nusaybin'e gittiğini ifade etti. N.Ö., sevgilisinin çatışmada öldüğünü ve örgütten ayrılmak için kaçmaya çalıştığı sırada ölümle tehdit edildiğini belirtti.

MASAJ YAPTIRIYORMUŞ!

N.Ö, PKK'nın sözde yöneticilerinin kadınlara bakışını da ağlayarak anlattı. Ölü olarak ele geçirilen Nusaybin sorumlusu Xabatkar kod isimli Zamani Çamak'ın kendisine sık sık masaj yaptırdığını söyleyen N.Ö., “Zamani sürekli beni taciz ediyordu. Artık kendi himayesinde olduğumu söylüyordu. Son gün tecavüze kalkıştı. Bağırdım ve orada bulunan kadınlar sesimi duyunca beni bıraktı. Kadınlar orada seks işçisi gibi görülüyordu. Her türlü işkenceyi yaşadık" diye konuştu.

Kaynak: Akşam

Bu haber toplam 1502 defa okunmuştur
BUNLAR BİLİNEN ŞEYLER
MAHO DAYI
Örgüt mensupları insan değil mi? Dağa çıkarılan kızların önce örgüt ileri gelenlerinin tezgahından geçmesi bilinen ve duyulan şeyler...
02 Haziran 2016 Perşembe 14:18
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri