Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFMD yönetimi güven tazeledi

18.04.2015 19:25
Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapılan 15. Olağan Genel Kurulu’nda Rıza Özel yeniden başkanlığa seçildi.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD)  Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapılan 15. Olağan Genel Kurulu’nda Rıza Özel yeniden başkanlığa seçildi. TFMD’nin yeni yönetiminde de Osman Atınışık, Arif Akdoğan ve Bekir Öner Şan Başkan Yardımcılıklarına, Murad Sezer İstanbul Bölge Temslciliği’ne, Kadir Kemaloğlu İzmir Bölge Temsilciliği’ne,  Hasan Tüfekçi Genel Sekreterliğe, Ahmet İzgi Genel  Sekreter Yardımcılığı’na, Hamza Şahin Mali Saymanlığa, Mehmet Acar ve Süleyman Arat’ta üye olarak görev yapacak.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel, seçimin ardından yaptığı konuşmada, “Bir sivil toplum örgütü olarak saygın bir noktadaki derneğimizin yönetimi bir bayrak yarışı. Bu organizasyonu ileri taşımak adına değerli kader arkadaşlarımla büyük bir çaba göstereceğiz. Pek çok başarılı organizasyona imza atıp ve 3 yılda yüze yakın sergi açtık. Foto muhabirliği mesleğinin farkındalığını arttırmak, meslek standartlarını leri taşımak ve gazeteciliğin sorunlarına çözüm olabilmek için mesai harcayacağız” dedi.

 

Bu haber toplam 2040 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri