Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

THY'ye Ali Genç şoku!

12.01.2016 01:08
THY'de 11 yıldır Basın Müşavirliği görevini yürüten Ali Genç, sosyal medya hesabından açıklama yaparak istifa ettiğini belirtti.

Türk Hava Yolları`nda uzun yıllardır Basın Müşavirliği görevinde bulunan Dr. Ali Genç istifa etti. Twitter hesabından istifasını yayınlayan Genç, 11 yıldır bu görevi başarıyla sürdürüyordu.

Yayınladığı mektupta 30 Eylül 2005 tarihinde başladığı bu görevi THY ile karşılıklı anlaşarak sonlandırdığını belirten Dr. Ali Genç, "THY`de çalışmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu fırsatı yakalamamdaki en büyük pay sahibi 12 yıldır genel müdürlük görevini sürdüren Doç. Dr. Temel Kotil`dir. Bu başarı hikâyesine imza atarken bana başarılı bir ekibin bir parçası olma fırsatı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim" dedi.

ALİ GENÇ KİMDİR?
1970 doğumlu Genç, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi`nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü`nde yüksek lisans ve yine aynı bölümde `Televizyon Haberlerinde Görsel Metin Etiği` konulu teziyle doktorasını tamamladı. 

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi`nde Araştırma Görevlisi olarak meslek hayatına başlayan Ali Genç, 1993-1996 yılları arasında Türkiye Radyo Televizyon Kurumu`nda Genel Müdür Uzmanı, Show TV`de Haber Müdürü,Akşam Gazetesi`nde Genel Yayın YönetmeniStar Televizyonu`nda Haber KoordinatörüAteş Hattı Programı`nda da Program Koordinatörü olarak çalıştı. Genç, 2002-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi`ndeÖğretim Görevlisi olarak görev yaptı.

Bu haber toplam 1628 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri