Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tiger Woods tarihi atışı yorumladı

06.11.2013 14:12
Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods, dün İstanbul'da iki kıta arasında yaptığı vuruşu daha önce hiç denemediğini belirterek, yaşadığı deneyimi değerlendirdi.

'ULUSLARARASI KRİZE NEDEN OLABİLİRDİM' 
Dünyanın bir numaralı golf oyuncusu Tiger Woods, İstanbul'daki atışla ilgili olarak "Rüzgar biraz soldan esiyordu, sağ tarafta çok sayıda arabalar vardı. Top sağa kaçsaydı uluslararası bir krizi de yol açabilirdim. O açıdan sinir bozucu diyebilirim. Her attığım topta bu heyecanı hissettim. 550 metre kadar mesafeye gidebildi, başarılıydı çok da kötü değildi diyebilirim" dedi.

Woods, toplantıda yaptığı konuşmada, İstanbul'da yaptığı atışın önemli olduğunu belirterek, bugüne kadar havalimanında, karayolunda atışlar yaptığını ancak ilk defa bir köprüde atış gerçekleştirdiğini söyledi. 

Bir gazetecinin "Doping ile ilgili uygulamalar sizi endişelendiriyor mu" sorusuna Woods, bu konuda bütün yıl boyunca testler yapıldığını, kendisinin de bu yıl 5 defa test verdiğini kaydetti. Böyle bir şey varsa bunun sadece hipotez olabileceğini dile getiren Woods, test verileri ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmadığını söyledi. INTERNETHABER

Bu haber toplam 2894 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri