Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tilbe’den Bir Dizi Rezillik

29.12.2012 12:35
Yıldız Tilbe adlı popçudan bir dizi rezillik… İçti içti, kendini sahneye attı. Şarkılar eşliğinde soyunmaya başladı… Ardından gittiği işkembecide sergilediği rezilliklere yenilerini katan sözde sanatçı mekandan kovuldu.

Magazin siteleri olayı şöyle aktardı: “Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı'nın yeni yıl yemeğine katılan Yıldız Tilbe, alkol duvarını aşınca olanlar oldu. Bluzunu çıkaran şarkıcı, ardından gittiği işkembecide de taşkınlığı sürdürünce mekandan kovuldu

Zorba Taverna'daki gecede kadehleri peş peşe yuvarlayan Yıldız Tilbe, kendini piste atıp şarkılar söylemeye başladı önce. Dans ettiği sırada bluzunu çıkaran şarkıcı, sütyeniyle kaldı. Tilbe'yi sakinleştirmek arkadaşlarına düştü ama başarılı olamadılar. Etiler'de bir işkembeciye götürüldü şarkıcı. Arkadaşlarının üzerine örttüğü ceketi çıkartıp masada iç çamaşırıyla oturmak isteyince de görevlilerle tartışmaya başladı ve mekandan uzaklaştırıldı.

Şarkıcı, olaylı gecenin sabahında Twitter'a şunları yazdı: “Beden sarhoşluğu iğrenç bir şey. Ruh sarhoşluğunun tadı tartışılmaz güzel. Sarhoşluk sınır ihlali gibi bir şey. Birden herkes akraba, her şey doğal oluveriyor. Sarhoşluk b.ktan bir şey.”

Bu haber toplam 9378 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri