Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerli futbolcuları gören imam bağış vaazı verdi!

07.07.2012 13:53
Cuma namazı için Düzce'deki Bıçkıyanı Köyü Camisi’ne gelen Fenerbahçeli futbolcuları gören imam, hutbeden lafı eğip bükmeden bağış istedi. 'Şadırvan yok' diyen imam, eşofmanla ve üstünde para olmadan camiye gelen futbolcuları zorda bıraktı.

Sarı lacivertli futbolculardan Senegalli Sow ve Dia’nın yanısıra Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Semih, Orhan, Özer, Bekir ve Berk cuma namazı kılmak üzere Bıçkıyanı Köyü Camisi’ne geldi.

Cemaate vaaz veren imam Saadettin Kılıççoğlu Fenerbahçeli futbolcuları görünce, “Misafirlerimiz var. Camimizin de yardıma ihtiyacı var. Lütfen boş geçmeyelim, namaz sonrası hemen kapıda bağışlarınızı bekliyoruz. Yapılacak çok işimiz var. Şadırvanımız bile yok” dedi.

Sarı - lacivertli futbolcular camiye eşofmanları ile geldikleri için ceplerinde para bulunmadığından hemen formül aramaya başladılar. Yanlarındaki yardımcılarından alabildikleri kadar borç para toplayan ve namaz çıkışı bağış kutusuna atmayı ihmal etmeyen Fenerbahçeli oyunculara ilgi büyüktü.

Bu arada yöresel kıyafetleri ile namaza gelen Dia ile Sow’un da camiye bağışta bulunduğu gözlendi. Mehmet Topal ise yanında parası olmadığı için yardım yapamadı.

 

Bu haber toplam 2862 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri