Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TOROĞLU: BU G.SARAY TARAFTARI HAYVANDIR!

20.11.2012 10:44
Galatasaray taraftarlarının Manchester United takımının gelişi sırasında havalimanında taşkınlık çıkarması Erman Toroğlun'u çileden çıkardı...

TV8'de yayınlanan Telegol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu havaalanında olay çıkaran Galatasaray taraftarını sert bir dille eleştirdi. Eleştirinin dozunu kaçıran Toroğlu canlı yayında şok sözler sarf etti.

Atatürk Havalimanı'nda M. United takımını karşılayan ve olay çıkaran Galatasaray taraftarına "Hayvan" diyen Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi gerektiğini söyledi.

"Kimse bana bu görüntülerin Galatasaray'ı bağlamayacağını söylemesin. Bu görüntüler Galatasaray'ı köküne kadar bağlar" diyen Toroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"UEFA 'nın yerinde olsam yarın sabah Manchester United takımını geri çağırırdım. Galatasaray'ı da askeri 2 yıl Avrupa Kupalarından men ederdim. Ama hangi UEFA? Şike olayında kalçası, başı oynayan UEFA bu olayı yapabilir mi? Bu olay Şampiyonlar Ligi'ne lekedir. Bunu yapanlar hayvandır! Bu hayvanlar beni dava edebilirler. Bunlara hayvan diyerek, hayvanlara hakaret etmiş olurum. Bu olayları çıkaranlar Türkiye'nin imajını yerlerde süründürüyorlar." 

Bu haber toplam 2814 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri