Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu konuştu!

25.06.2013 21:44
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın aldığı cezaların ardından Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu açıklamalarda bulundu.
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, UEFA  Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe'yi Avrupa kupalarından 2+1 yıl men etmesiyle  ilgili olarak, "Adalet yerini bulacak dedik. Temiz, ahlaklı, adaletli bir Türk  futbolu istiyoruz" dedi. 
 
Hacıosmanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, UEFA'nın Fenerbahçe  Kulübü hakkında verdiği kararla ilgili olarak şunları söyledi: 
 
 "Adalet yerini bulacak dedik. Temiz, ahlaklı, adaletli bir Türk  futbolu istiyoruz. Başka bir şey de istemiyoruz. Kulüpler ve onlara sonsuz destek  veren taraftarlar adına üzüntülüyüz. Türk futboluna ahlaklı, adaletli, temiz  futbol adına hizmet eden insanlara elbette ki saygı duyuyoruz. Bunun aksini  yapanlara da saygı duymadığımız gibi güzide camiaların zarar görmesi, onların  camialarını ve taraftarların ne kadar üzüyorsa bizi de üzüyor. Bu ders olur Türk  futbol adına. Bundan sonra camialarını temsil eden insanlar ahlaklı, ilkeli bir  şekilde hizmet ederler ve biz de temiz Türk futbolunu oluştururuz." 
 
Başkan Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Kulübü'nün bundan sonraki tavrı ile  ilgili olarak da, "Trabzonspor'un tavrı yıllardan beri bellidir. Biz, ahlaklı,  adaletli ve temiz Türk futbolu istiyoruz" ifadelerini kullandı.  
Bu haber toplam 2200 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri