Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor'da yabancı sıkıntısı devam ediyor

12.06.2014 18:28
Trabzonspor’da Adrian’ın Al Nassr’a satılmasının ardından 9’a düşen yabancı sayısı yönetimi zora soktu.
Trabzonspor'da eldeki yabancı oyuncuların yüksek rakamlar kazandıkları gerekçesiyle takımdan gitmeye yanaşmaması nedeniyle yönetim sorun yaşıyor.
 
Trabzonspor’da Adrian’ın Al Nassr’a satılmasının ardından 9’a düşen yabancı sayısı yönetimi sıkıntıya soktu. Bordo mavili takımda yüksek rakamlar kazanan, Janko başta olmak üzere Celustka ve Jebrin’in başka takımlara gitmeye sıcak bakmaması, Colman’ın ise henüz taliplisinin çıkmaması nedeniyle yönetim, futbolcuların menajerlerine haber yolladı, "Oyunculara bir an önce kulüp bulun" çağrısında bulundu.
 
Bordo mavili takımda Bamba ve Malouda’nın durumu ise yeni gelecek olan teknik direktörün vereceği rapor sonrasında netlik kazanacak. Bordo mavili takımın büyük ölçüde anlaştığı iddia edilen Vahid Halilhodzic’in daha önce birlikte çalıştığı Bamba ile yıldız futbolcu Florent Malouda’yı takımda tutma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi. Trabzonspor’un Bosingwa ve Bourceanu’yu ise kesinlikle satmayı düşünmediği, Henrique’ ye ise yüksek bir teklif gelmesi durumunda değerlendirilebileceği öğrenildi.
Bu haber toplam 1220 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri