Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor'da şok ayrılık

15.06.2012 15:14
Trabzonspor yardımcı antrenörü Ünal Karaman'la yollarını ayırdı.

Ömür AVCI, Trabzon-DHA

Trabzonspor yardımcı antrenörü Ünal Karaman'la yollarını ayırdı.

Şenol Güneş yaptığı açıklamada "Ünal Karaman'la yeni dönemde birlikte çalışmayacağız. Kendisine teşekkür ediyor, bundan sonrası için başarılar diliyorum" dedi.

Tecrübeli teknik adam, Trabzonspor'un internet sitesinde yer alan açıklamalarında şöyle konuştu:

"Ünal Karaman birlikte görev yaptığımız süre içerisinde, özverisi, bilgi birikimi, ilişkileri ve çalışkanlığıyla takımımıza büyük katkılarda bulunmuş, başarılı bir teknik adamlık örneği sergilemiştir. Kendisinin gerek futbolculuğu gerekse de antrenörlüğü döneminde Trabzonspor’a verdiği hizmetler herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Bu vesileyle öncelikle büyük bir teşekkürü hak etmektedir.

Yeni dönemle ilgili Ünal Karaman’la yaptığımız görüşmede geleceğe yönelik farklı hedefleri ve beklentileri olduğu izlenimini edindim. Gelinen aşamada bu hedefler ve beklentiler doğrultusunda bir takım kararlar alınması gerektiği izlenimi ön plana çıktı. Böylelikle karşılıklı ortak görüşümüz doğrultusunda yeni dönemde Ünal Karaman’ın kulübümüzde görev almaması yönünde bir mutabakata varıldı.

Elbette Karaman, başta da söylediğim gibi Trabzonspor’a geçmişte ve bir arada olduğumuzda süreçte büyük hizmetler vermiş, kulübümüz adına önemli değerlerden birisidir. Önümüzdeki yıllarda da mutlaka Trabzonspor çatısı altında görev alabilme imkanı bulacaktır. Kendisine bir kez daha birlikte çalıştığımız dönemde gösterdiği performanstan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum”

Bu haber toplam 2168 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri