Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor ve Beşiktaş'ta Arama

03.07.2011 12:38
Futbolda şike soruşturması kapsamında Trabzonspor ve Beşiktaş'ın kulüp binalarında da arama yapıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen 'şike operasyonu' kapsamında gözaltına alındığı ileri sürülen Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, "Gözaltında değilim" dedi. Bu arada Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekiplerinin Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde inceleme başlattığı bildirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nce yürütülen soruşturma kapsamında bu sabah birçok ilde yapılan eş zamanla operasyonlar kapsamında Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar'ın da gözaltına alındığı iddiaları, doğru çıkmadı. Nevzat Şakar, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Evimdeyim ve herhangi bir gözaltı olayı yok. İsmimi haber bültenlerinde duyunca Emniyet Müdürlüğü'nü aradım. Bir süre sonra bana döndüler ve olayın benimle bir ilgisi olmadığını söylediler" diye konuştu.

TESİSLERDE ARAMA

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekiplerinin ise sabah saatlerinde geldikleri Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde arama başlattığı bildirildi. Ekiplerin, yönetim kurulunun yazışmalarını incelediği ve bilgisayarlarda araştırma yaptığı belirtildi.

Bu haber toplam 1600 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri