Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Trabzonspor'un Avrupa Ligi'ndeki rakipleri

30.08.2013 15:35
Bordo mavili temsilcimizin Avrupa Ligi'ndeki rakipleri belli oldu.

Avrupa'nın kulüpler bazındaki en önemli ikinci kupası olan Avrupa Ligi'nde grupların belli olacağı kura çekimi Monaco'da yapıldı.

Grup maçları 19 Eylül'de başlayacak ve 12 Aralık'ta sona erecek. Son 32 turu maçları 20 ve 27 Şubat 2014, son 16 turu karşılaşmaları 13 ve 20 Mart 2014, çeyrek finaller 3 ve 10 Nisan 2014, yarı finaller 24 Nisan ve 1 Mayıs 2014'te oynanacak. Avrupa Ligi'nin final karşılaşmasına ise 14 Mayıs 2014'te İtalya'nın Torino kentinde bulunan Juventus Arena ev sahipliği yapacak.

TRABZON'A TEK ZORLU RAKİP: LAZİO

Temsilcimiz Trabzonspor, J grubunda İtalyan ekibi Lazio, Polonya takımı Legia Warsaw ve Güney Kıbrıs Rum Kesimi ekibi Apollon Limassol ile mücadele edecek.

A GRUBU

Valencia, Swansea City, Kuban Krasnodar, Gallen

B GRUBU

PSV Eindoven, Dinamo Zagreb, Chernomorets Odesa, Ludo

C GRUBU

Standart Liege, Salzburg, IF Elfsborg, Esberg

D GRUBU

Rubin Kazan, Wigan Athletic, Maribor, Zulte Waregem

E GRUBU

Fiorentina, Dnipro Dnipropetrovsk, Paços de Ferreira, Pandrui

F GRUBU

Bordoeaux, Frankfurt, APOEL, Maccabi Tel-Aviv

G GRUBU

Dinamo Kiev, Genk, Rapid Wien, Thun

H GRUBU

Sevilla, SC Freiburg, Estoril Praia, Sloven Liberec

I GRUBU

Lyon, Real Betis, Vitória Guimarães, Rijeka

J GRUBU

Lazio, Trabzonspor, Legia Warsaw, Apollon Limassol

K GRUBU

Tottenham Hotspur, Anzhi, Sheriff Tiraspol, Tromsö

L GRUBU

Az Alkmaar, PAOK, Maccabi Haifa, Shakhter Karaganda

İŞTE TORBALAR

1. TORBA
Valencia
Olympique Lyon
Tottenham Hotspur
Dinamo Kiev
PSV Eindhoven
Girondins Bordeaux
Rubin Kazan
Sevilla
Standard Liège
Fiorentina
Lazio Roma
AZ Alkmaar

2.TORBA
APOEL
PAOK Thessaloniki
FC Salzburg
Racing Genk
Dinamo Zagreb
Dnipro Dnipropetrovsk
Trabzonspor
Anzhi Makhachkala
Real Betis
Wigan Athletic
Swansea City
SC Freiburg

3. TORBA
Eintracht Frankfurt
Vitória Guimarães
Legia Warsaw
Maccabi Haifa
Rapid Wien
Paços de Ferreira
Estoril Praia
Sheriff Tiraspol
Chernomorets Odesa
NK Maribor
Kuban Krasnodar
IF Elfsborg

4. TORBA
Maccabi Tel-Aviv
Slovan Liberec
FC Thun
Zulte Waregem
Tromsö
Apollon Limassol
FC Sankt Gallen
Esbjerg
NK Rijeka
Pandurii Târgu Jiu
Ludogorets Razgrad
Shakhter Karaganda

ENSONHABER

Bu haber toplam 1698 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri