Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuğrul Türkeş'ten miras açıklaması!

01.09.2015 01:17
Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "mirasyedi" eleştirilerine cevap verdi. Türkeş'in hedefinde ise yine Bahçeli vardı.

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile MHP arasındaki gerilim giderek yükseliyor! Ahmet Davutoğlu'nun geçici hükümet için yaptığı bakanlık teklifini kabul eden Türkeş'e, MHP'nin cevabı sert oldu. Parti yönetimi Türkeş'i, tedbirli olarak kesin çıkarma cezası talebiyle disiplin kuruluna sevk edildi. 

CNN Türk'teki canlı yayında kendisine yönelik eleştirilere cevap veren Tuğrul Türkeş, canlı yayına katılmadı; ancak editör aracılığıyla stüdyoda not iletti. Programın sunucusu Başak Şengül ise Türkeş'in kendilerini telefonla aradığını söyleyerek kendisine iletilen yazılı notu izleyicilerle paylaştı. Şengül, Türkeş'in açıklamasında "Türkeş'in mirasını yedi diyorlar. Yediysel dinen helaldir, hukuken haktır ama Türkeş'in mirasının yendiği yerler için haramdır" dediğini iletti.

İşte o sözler;TÜRKEŞ: AÇIKLAMA YAPACAĞIM

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki 30 Ağustos resepsiyonuna katılan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, ihraç tartışmalarıyla ilgili konuşmuş ve kendisinin MHP'li olduğunu ve kimsenin de kendisini partiden atamayacağını söylemişti. Bu konuda bir de basın toplantısı düzenleyeceğini ve her şeyi orada açıklayacağını ifade eden Türkeş, görevi devraldıktan sonra Bahçeli'yi aradığını; ancak telefonlarına çıkmadığını söyledi.

Bu haber toplam 1656 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri