Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP Tarihinde Bir İlk Daha?

29.03.2011 15:06
MHP'li heyet bir ilki gerçekleştirdi ve Tunceli'ye gitti. MHP Giresun Milletvekili Mustafa Özkan, 12 Haziran seçimlerinde Tunceli'den milletvekili çıkaracaklarını iddia etti...

İlk defa heyet halinde Tunceli'yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Murat Özkan," 12 Haziran seçimlerinde Tunceli'den milletvekili çıkaracağız" iddiasında bulundu.

TUNCELİ ÇIKARMASI
MHP Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Dilmez, MYK üyesi Kadir Şekerci, Giresun Milletvekili Murat Özkan, İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş ve partinin Tunceli il yöneticilerinden oluşan heyet sabah saatlerinde Tunceli'ye geldi.

SOKAKTA VATNDAŞLARLA SOHBET ETTİLER
İlk olarak MHP İl Binası'na giden heyet burada yaptığı inceleme ardından sokakta vatandaşlarla sohbet ettiler. Heyet halinde,yürüyerek İl Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, Emniyet Müdürü Ertan Yavaş'ı ziyaret edip bir süre sohbet ettiler.

TUNCELİ'DEN VEKİL ÇIKARACAĞIZ
Emniyet Müdürlüğü çıkışında Giresun Milletvekili Murat Özkan'ın basın mensuplarına yaptığı açıklamada, güzel bir günde, Tunceli halkının kendilerine teveccüh göstermesi de eklenince kendilerini çok memnun ettiğini dile getirerek, "Partimizi ve esnafı ziyaret ettik, sizler vasıtasıyla Tuncelili kardeşlerime sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. 2002 seçimlerinde 6 bin oy aldık, bu seçimlerde bir milletvekili çıkaracağımızı düşünüyoruz.Tunceli'nin bize teveccüh göstereceğine inanıyoruz." dedi.

Geniş güvenlik önlemleri altında,karayolu ile Pertek ilçesine geçerek burada parti teşkilatını ziyaret edecek ve halkla buluşacak olan heyet oradan yine karayolu ile Malatya'ya geçecek.

Bu haber toplam 2300 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri