Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türban Güneş gazetesinin gözüne battı!

11.07.2011 17:11
61 yıllık hastaneye ilk göz doktoru gitti.. Güneş gazetesi doktorun türbanını gördü..

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçesi’nde 1950 yılında hizmete açılan Devlet Hastanesi’ne ilk kez bir göz doktoru atandı. Doktor Güzide Akçay’ın hastanede işbaşı yapması Anadolu Ajansı tarafından, “61 yıllık hastaneye ilk göz doktoru” başlığıyla haberleştirildi. Haber dün Güneş gazetesinde kendine geniş bir yer buldu. Gazete haberi ESKİDEN OLSA KIYAMET KOPARDI başlığıyla verdi. İçerikte ise şu sözlere yer verdi;

TÜRBANLA MUAYENE

"Ancak fotoğrafta dikkat çeken bir ayrıntı vardı. O da kamu görevlisi olan Güzide Akçay’ın hastasını muayene ederken türban takıyor olmasıydı. Eskiden olsa, “Kamuda türban” tartışmasını bir kez daha alevlendirecek olan bu ayrıntı, ön plana bile çıkmadı."

Bu haber toplam 3022 defa okunmuştur
dün ve bugün
mürsel DOĞRU
kendisine saygısı olmayan başkasına saygı duymaz yıllardır hep böyle olmuşdur güneş gazetesi yazarlarına çok görmemek gerekir diye düşünüyorum çünki gazete çıktıçıkalı hep çıplakları çektikleri için kapalı bayan ları örünce onlara ilginç gelmiştir onların ehlak anlıyışı dünya görüşüne ters geliyok kapalı bayanlar nedeylim ALLAH islah etsin,bir zaman lar başörtüsüne laf edenlerden birtanesi ölmeden önce hep başörtüsü takdı baş örtüsü örterek öldü gitti neden insanların inaçları ile uğraşıyorsunuz sizin çıplak gezdiğize kimse bişey mi dedi .bırakında herkes kendi istediği gibi yaşasın.
14 Temmuz 2011 Perşembe 08:38
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri