Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Turgut Özal'ın naaşındaki çarpıcı detay!

06.11.2012 01:03
Ahmet Özal, mezarın açılmasının ardından başlatılan incelemede bazı organların bozulmadığını, özellikle beynin bozulmadan bu zamana kadar durabilmesinin çok şaşırtıcı olduğunu belirtti.

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal 'ın oğlu Ahmet Özal , babası merhum Turgut Özal'ın mezarının açılmasıyla ilgili NTV'de konuk olduğu programda önemli açıklamalarda bulundu...

Ahmet Özal, merhum Turgut Özal'ın ölümünün kalp krizi olmadığını, Houston'da yapılan son check up'ta sağlıklı olduğunu, hiçbir şeyinin bulunmadığını söyledi. Özal, kalp krizi geçiren birinin ağzından yeşil sarı köpükler çıkmayacağını, sırtının morlaşacağını, öyle de bir görüntünün bulunmadığını ifade etti ve "Bu ölüm ancak zehire bağlı, başka bir şey olamaz" dedi.

Özal, mezarın açılmasının ardından başlatılan incelemede bazı organların bozulmadığını, özellikle beynin bozulmadan bu zamana kadar durabilmesinin çok şaşırtıcı olduğunu söyledi. Ahmet Özal ayrıca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın konuyla ilgili Semra Özal'ı telefonla aradığını, kendisinin de şaşkın olduğunu ve muhakkat bu suikastin incelenmesi gerektiğini ifade ettiğini söyledi...8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın ölümüyle ilgili geçmişte yapılan dosyaların şu anda açıklanmaya başlandığını belirten Özal, "Ölümle ilgili dosyalar devletin elinde. Sayın Başbakan çok cesur davrandı. Adalet ağır da çalışsa muhakkak çalışıyor Türkiye'de. Artık biriken mikroplar bünyeden atılıyor." diye konuştu.

Adli tıp uzmanlarıyla mezarın açılmaya değer mi tartışmasını yaşadıklarını ifade eden Özal mezarın açılmasından sonra bu tartışmanın hükmünü yitirdiğini belirtti...

"ADLİ TIP'IN İŞİ KOLAYLAŞTI"

Mezarın açılmasından sonra naaş üzerinde bazı organların bozulmadığını bunun da çok şaşırtıcı olduğunu belirten Özal şunları söyledi:

"Uzmanlara sordum, beynin duruyor olması, iç organların karaciğer böbreklerin duruyor olması çok şaşırtıcı. Beyni hiç açıklayamıyorlar. Beyin 6 saat sonra yok olur gidermiş. 20 sene durmaz yerinde. Beyin adli tıpın işini çok kolaylaştırdı. 19 sene önce o madde belki bulunamayabilirdi. 

Bu haber toplam 2994 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri