Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TURHAN ÇÖMEZ YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

27.12.2012 14:34
Hakkında Ergenekon'dan yakalama kararı çıkınca "İngilizce kursum var, bitince geri döneceğim" diyen Turhan Çömez, İngiltere'ye yerleşti...

İngilizce kursu için İngiltere'ye gittiğini ve eğitimi bitince geri döneceğini söyleyen Ergenekon'un firari sanığı Turhan Çömez, Londra'da yeniden doktorluk yapmaya başladı.

Hakkında uluslararası arama ve yakalama kararı çıkarılan eski milletvekili Turhan Çömez, İngiltere'de bir üniversite hastanesinde doktorluk yapmaya başladı.
 
Vatan gazetesinin haberine göre; Ergenekon davası sürecinde 2008'de yurt dışına çıkan Turhan Çömez'in firari konumda olması ve dönüş yapmayacağının anlaşılması üzerine davayı yürüten İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, görüldüğü yerde yakalanmasını sağlamak amacıyla gereken uluslararası arama ve yakalama kararını 24 Mayıs 2012'de Adalet Bakanlığı'na gönderdi. Adalet Bakanlığı, Çömez için gereken kırmızı bülten talebini aynı gün Emniyet Genel Müdürlüğü Interpol Dairesi'ne ulaştırdı.
 
Türk Interpolü, açık kimlik ve soruşturmayla ilgili bilgileri içeren kırmızı bülten çıkartılması talebini hemen Fransa Lyon'daki Interpol Genel Sekreterliği'ne gönderdi. Interpol Genel Sekreterliği, Çömez'le ilgili dosyayı aylar geçmesine rağmen karara bağlamadı

Bu haber toplam 7908 defa okunmuştur
mebus maaşı gönderiliyor mu kendine..
hursit dilaver
adamı geri vermemeleri de bizimkilerin organizasyonunun ne kadar geniş olduğunu gösterir.şimdiye kadar parayı nerden buldu. türkiyedeki örtülülerden mi geldi acaba..londra çok pahalı..orda destekçileri kim.bnlar tesbit edilmeli. nasıl da AKP tufaya gelmiş bak. adam tayyip beyin özel kalem müdürüydü dimi. yani her şeyini bilen kişi..vay be..mebus maaşı gönderiliyor mu kendisne..elbet gönderilir. merve kavakçıya kıvırtırsınız ama buna tıkır tıkır ödersiniz. kessenize maaşını. hadi göreyim sizi..
28 Aralık 2012 Cuma 01:25
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri