Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türk Dostu Belediye Başkanına Anlamlı Veda

14.12.2013 18:51
Belediye Başkanı Marty Markowitz, Türk toplumunun kendisine herzaman desteklediğini belirterek, görevim bitsede sizle çalışmaya devam edeceğim mesajını verdi.
TADF' nin organize ettiği ve  Eyüp Sultan Kültür Merkezinin ev sahipliği yaptığı programa TADF Başkanı Ali Çınar, TADF Denetleme Kurulu Başkanı İbrahim Kurtuluş, New York Konsolos Yardımcısı Serhat Akkoç ve İdari Ataşe Erhan Kolbaşı, NYPD Temsilcisi Erhan Yıldırım, TADF Başkan Yardımcılarından Tomris Azeri, Mustafa Turan ve Hicri Ataş, işadamları Ali Rıza Doğan ve Yusuf Basusta olmak üzere birçok dernek üyesi ve vatandaşımız katıldı.
 
İstanbul Restoranın sponsor olduğu programda ayrıca TADF ve ASA ;  Belediye Başkanına hediye vererek teşekkür etti. Belediye Başkanı Marty Markowitz, Türk toplumunun kendisine herzaman desteklediğini belirterek, görevim bitsede sizle çalışmaya devam edeceğim mesajını verdi.
 
Programda Marty Markowitz için hazırlanan süpriz videoda sunuldu.
 
Marty Markowitzin Demokrat Parti içinde çok üst düzeyde bir göreve geleceği beklenirken, yerine seçilen NY Eyalet Senatörü Eric Adamsla da Türk Toplumu temsilcilerinin arasının iyi olduğu biliniyor .
 
bk3[1].jpg

 

Bu haber toplam 1844 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri